„Ako to bolo vtedy“ - recenzia hry
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
28.02.2023
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
Tehotenstvo a pôrod ponechávajú na tele veľa viditeľných zmien, ktoré sa vracajú počas puerperia a dojčenia. Ženy sa snažia vrátiť k hmotnosti a post... čítať celé
Geometrické vzory pre malého rebela
28.02.2023
Geometrické vzory pre malého rebela
Geometrické vzory sú elegantné. Srší z nich jednoduchosť, no upútajú pozornosť a vyčnievajú z davu. Túto sezónu prišli do detského šatníka. čítať celé
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
28.02.2023
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
Biele džínsy sú klasikou, ktorá by nemala chýbať v šatníku každého batoľaťa. Pre chlapcov je nepochybne základom mnohých štylizácií, no v prípade súp... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. „Ako to bolo vtedy“ - recenzia hry
28.02.2023

„Ako to bolo vtedy“ - recenzia hryV súčasnom svete sme stále v zhone. Sťažujeme sa na nedostatok času a stále máme čo robiť. Rodinné väzby oslabujú, a preto o sebe vieme čoraz menej. Hra "Ako to bolo potom" má šancu ju zmeniť.
  • Počet hráčov : 2-12 hráčov od 6 do 120 rokov
  • Čas hry : 45-90 minút


Obsah škatule

Box vyrobený z hrubej lepenky je veľký. Vo vnútri je jednostranná herná doska vyrobená z lepenky, 12 pešiakov a dve paluby kariet: červená s otázkami a modro-zelená s obrázkami. Hra je sprevádzaná pokynmi s podrobnými tipmi o nej.

Podstatou hry

Účelom hry je rozprávať a objavovať príbehy zo života vašej rodiny. Hráči najprv rozprávajú svoje príbehy a potom po zodpovedaní otázok o osude blízkych získali body.

Príprava hry

Roztiahneme dosku na stôl alebo na podlahu, kde účastníci hry budú mať voľný prístup ku všetkým svojim prvkom. Presunieme obe paluby. Červené karty, usporiadané do stohu, vložte ich vedľa alebo do stredu dosky. Z paluby modro-zelených kariet dávame každému hráčovi päť kariet, vložíme ostatných do krabice.


Každý hráč si vyberie jednu z 12 farebných herných figúr a jednu zo štyroch ciest na doske. Účastníci vložili svoje pešiaky do štartového poľa, ktoré začínajú po ceste.

Photo 7 karty s obrázkami

hra hryGameplay pozostáva z dvoch etáp:
  • rozprávanie príbehov - Toto je druh zberu materiálu pre hru. Každý hráč si vyberie jednu z predtým prijatých kariet s obrázkom (napr. Stan alebo auto). Jeho úlohou je rozprávať jeden alebo niekoľko príbehov z vášho života súvisiace s ilustráciou prezentovaným na karte. Táto fáza hry nemožno prehliadnuť, aby sa hra zjednodušila.
  • Odpovedanie na otázky - V tejto fáze môžu hráči získať body. Keď každý rozpráva svoje príbehy, hráč, ktorý začal príbeh, vezme jednu kartu z hromady s červenými kartami. Nahlas číta otázku a snaží sa dať správnu odpoveď. Ak uspeje, dostane bod. Ak nie, nič sa nestane.


Hráč môže vyvodiť osobnú otázku. Odpovedajú na osobu, ktorá vytiahla danú otázku alebo zjal otázku, na ktorú môžu odpovedať aj ostatní účastníci hry. Pri odpovedi musí hráč určiť, o akú históriu sa týka.

dojmy

Nezvyčajné stolové hry vždy upútajú pozornosť. Hra "ako to bola" môže byť zahrnutá do týchto jedinečných . Filozofia budovania hry založenej na rozprávaní príbehov a potom overenia pravdy od ostatných hráčov je veľmi populárna. V prípade hry "ako to bolo vtedy" hráči rozprávajú príbehy odkazujúce na rodinné vzťahy . Aj keď trávil trávenie času s blízkymi, každý hráč má príležitosť podeliť sa o svoje spomienky s ostatnými. Jednoduchá forma bude úspešná počas rodinných stretnutí. Vytváranie hry nevyvoláva žiadne námietky.Hra prekvapuje pozitívne. Zaujímavý fOrma Gameplay spôsobuje úsmev na tvári, vzbudzuje zvedavosť a niekedy dokonca emócie. Určite bude zaujímať ľudí, ktorí si cenia dobré vzťahy s bližšími a ďalšími členmi rodiny. Dôležité je, že nikto sa nebude nudiť.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi