Najlepšie hračky pre ročné dieťa
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
28.02.2023
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
Tehotenstvo a pôrod ponechávajú na tele veľa viditeľných zmien, ktoré sa vracajú počas puerperia a dojčenia. Ženy sa snažia vrátiť k hmotnosti a post... čítať celé
Geometrické vzory pre malého rebela
28.02.2023
Geometrické vzory pre malého rebela
Geometrické vzory sú elegantné. Srší z nich jednoduchosť, no upútajú pozornosť a vyčnievajú z davu. Túto sezónu prišli do detského šatníka. čítať celé
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
28.02.2023
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
Biele džínsy sú klasikou, ktorá by nemala chýbať v šatníku každého batoľaťa. Pre chlapcov je nepochybne základom mnohých štylizácií, no v prípade súp... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Najlepšie hračky pre ročné dieťa
28.02.2023

Najlepšie hračky pre ročné dieťaDostupnosť, množstvo a relatívne nižšia cena hračiek ako predtým znamená, že rodičia majú často problém s výberom najlepších článkov pre svoje deti. Zatiaľ čo na jednej strane sa chcú chrániť pred prebytkom hračiek doma, na druhej strane chcú, aby ich dieťa nedošlo rozmanitosť, aby správne stimulovala jeho vývoj.

Čo kúpiť na prvé narodeniny dieťaťa? Najdôležitejšie pravidláOtázka, čo kúpiť za prvé narodeniny dieťaťa, obťažuje nielen rodičov, ale často blízki príbuzní pozvaní na oslavu tejto radostnej okolnosti. Ľudia, ktorí sami nemajú deti, majú často ešte väčší problém s rozhodovaním o tom, čo je najlepšie kúpiť dieťa.

Pri výbere hračiek pre dieťa s jedným rokom by sa mali brať do úvahy tieto pravidlá:
 • zabezpečenie. Väčšina hračiek má značky z toho, aký vek môžu používať deti. Bezpečná hračka pre dieťa s jedným rokom je tá, ktorá neobsahuje príliš malé prvky alebo je ťažké od nej odtrhnúť a neexistujú žiadne ostré hrany. Malo by sa tiež poznamenať, či bol vyrobený z bezpečných materiálov (nettoxických a s primeranou tvrdosťou a ťažkosťou) a či má schválenia.
 • preferencie a vývoj detí. Dokonca aj jedno roky, ktoré už majú deti, už majú konkrétne preferencie o hračkách, takže stojí za to zistiť, či sa mu bude páčiť vybraná hračka. Stáva sa, že hračky, ktoré sú podľa výrobcu určené pre dieťa s jedným rokom, pre konkrétnu osobu môže byť príliš ľahká. Je tiež potrebné poznamenať, že niektoré deti sú citlivejšie na zvuky a môžu sa báť niektorých hlasných hračiek.
 • názor rodičov. Pri nákupe hračky pre jednotné dieťa sa oplatí hovoriť so svojím rodičom skôr. V prvom rade je najlepším zdrojom informácií o tom, čo sa dieťaťu môže páčiť a čo už má doma. Je tiež potrebné zvážiť, že niektoré hračky môžu byť vážnym problémom pre rodiča dieťaťa -napríklad tých, ktoré sú príliš hlasné, príliš veľké alebo vytvárajú neporiadok.
 • užitočnosť. Pekné vypchaté zvieratá môžu dokonca dobyť srdcia dospelých, ktorí ich radi kupujú pre malé deti. V každom dome je veľa takýchto hračiek a z dlhodobého hľadiska nie sú zvlášť užitočné alebo vývojové. Pri výbere hračky pre dieťa s jedným rokom stojí za to kúpiť si ho, že bude môcť použiť s radosťou neskôr -v druhom alebo treťom roku veku.

hračky pre jednoročné dieťa, ktoré podporuje jeho vývojRočné dieťa je obdobím veľmi veľmi veľmi veľmi obdobia intenzívny rozvoj a prakticky vo všetkých oblastiach. Skutočnosť, že vyvíja výsledky z jeho potrieb a nie je možné, že sa tak nestane. Môžete si však vybrať hračky, ktoré budú podporovať tento prirodzený proces. Je potrebné vedieť, že niektoré hračky pre dieťa jedného roka budú stimulovať konkrétne zručnosti.

hračky podporujúce motorické zručnostiMotorické zručnosti súvisia s fyzickou a manuálnou zdatnosťou, stojí za to stimulovať jeho rozvoj, pretože leží pod základom väčšiny aktivít, ktoré ľudia musí vykonať. Najčastejšie odporúčané hračky pre dieťa s jedným rokom, podporné motorické zručnosti sú:
 • veže i pyramídy - na začiatku sa oplatí dosiahnuť pyramídy, ktoré sú pre väčšinu detí jednoduchšie a potom pre veže z pohárov;
 • Bloky -veľké bloky sú vybrané pre dieťa s jedným rokom, drevené bloky alebo bloky lego dvojitý;
 • manipulačná doska -doska nielenže umožňuje dieťaťu jedno roka precvičiť si zručnosti a berie ich na dlhú dobu, ale zvyčajne sa tiež ukáže ako atraktívnejšie ako skutočné elektrické kontakty alebo hrady ;
 • Magnetická tabuľa - kreslenie dokonale rozvíja motorické zručnosti u detí, ale často je ťažké vysvetliť, že to nerobí na stene - a preto okrem umývateľných značiek a Tradičná krieda, magnetická doska je perfektná, ktorá nefunguje dokonale, vytvára neporiadok;
 • triediče - Strední praktizujú nielen manuálne zručnosti, ale aj kognitívne funkcie a väčšina detí ich veľmi páči.

hračky podporujúce rozvoj rečinepochybne vývoj reči najviackontakt so živým človekom, no mnohí rodičia radi siahnu aj po hračkách, ktoré ho dokážu stimulovať. Patria sem elektronické "hovoriace" pomôcky alebo knihy.

Hračky na rozvoj kognitívnych funkciíSkladačky a skladačky, ktoré sú v poslednej dobe veľmi módne, sa dajú kúpiť v mnohých podobách a s rôznymi úrovňami náročnosti. Poskytujú veľa radosti, učia dieťa sústrediť sa a stimulujú malý mozog k rozvoju, precvičujú okrem iného aj pamäť, pozornosť a vnímavosť.

Najlepšie hračky pre ročné deti – najnovšie hityRekordy obľúbenosti vybraných hračiek za jeden rok -stará prestávka bazény naplnené plastovými guličkami. Poskytujú deťom mimoriadnu zábavu a často na dlhý čas upútajú ich pozornosť. Farebné loptičky sa dajú dlhodobo využívať pri mnohých vyvíjajúcich hrách. Nie je to však darček, ktorý poteší každého rodiča, preto sa určite oplatí zvážiť jeho kúpu.

Deti sa radi schovávajú, majú svoje skrýše a "základne". Budovanie takýchto miest často trvá dlho a vytvára neporiadok. Ročníka preto možno obdarovať jedným z nedávno obľúbených stany, tunelov alebo kartónových domčekov.

Najobľúbenejšie hračky pre 1-ročné deti sú tiež vzdelávacie tabuľky. Spájajú výhody manipulačných dosiek a zvukových hračiek a povzbudzujú deti k hre v stoji.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi