9 elektronických hier pre deti
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
28.02.2023
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
Tehotenstvo a pôrod ponechávajú na tele veľa viditeľných zmien, ktoré sa vracajú počas puerperia a dojčenia. Ženy sa snažia vrátiť k hmotnosti a post... čítať celé
Geometrické vzory pre malého rebela
28.02.2023
Geometrické vzory pre malého rebela
Geometrické vzory sú elegantné. Srší z nich jednoduchosť, no upútajú pozornosť a vyčnievajú z davu. Túto sezónu prišli do detského šatníka. čítať celé
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
28.02.2023
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
Biele džínsy sú klasikou, ktorá by nemala chýbať v šatníku každého batoľaťa. Pre chlapcov je nepochybne základom mnohých štylizácií, no v prípade súp... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. 9 elektronických hier pre deti
27.02.2023

9 elektronických hier pre detiElektronické hry by mali byť prispôsobené veku a zručnostiam batoľaťa. V závislosti od žánru kladú hráčovi rôzne úlohy, napríklad logické, pamäťové alebo arkádové. Vyriešenie stanovených misií a výziev je často cestou na ďalšiu úroveň a dáva hráčom pocit víťazstva a spokojnosti.

Elektronické hry pochádzajú zo stolových hier, hier na hranie rolí a niektorých športových disciplín. Získali popularitu v tým, že sa dá presúvať z miesta na miesto a hrať sa na ňom viacerí ľudia súčasne. Je dobré kreatívne tráviť voľný čas a trénovať si logické myslenie a pamäťové schopnosti.

Výzvy a tréning agility so značkou GOLIATHiTop Spinner RED - Elektronická vrchná časť je skutočným testom presnosť hádzania. Hra je určená pre ľudí, ktorí majú radi výzvy a prekonávanie nových rekordov. Spočíva v tom, že uchopíte rotačku a roztočíte ju tak, aby ste dosiahli cieľ uvedený v návode daného režimu.Spinner zobrazuje počet zatočení, umožňuje testovať nové techniky hádzania. Zobrazuje predchádzajúce posledné skóre a rekord dosiahnutý v jednom vysokom hode. Hra má oficiálne režimy – kompas a hra pre elitu – a tie skryté, ako napríklad 333 diamantov, 747 Jet alebo 888 čínskych bohatstiev. Hra je určená pre deti od 7 rokov.

1.

Zábava spojená s učením od JAWAJuniorská hra je edukačná elektronická hra pre deti vo veku 5+. Vek. Bude to dobrý darček pre deti, ktoré sú zvedavé na svet. Vďaka tematickým tabuliam a elektronickým perám sa dieťa naučí napríklad povolania, pravopisné dvojzväzky či abecedu.Hra učí stavbu slov, trénuje pamäť a koncentráciu a tiež formuje vizuálnu syntézu.

2.Hra v anglickom jazyku je pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov. Minimálny počet hráčov je jedna osoba a čas hry je približne 30 minút. Hra obsahuje 12 farebných tabúľ s 360 slovami v angličtine. Pomocou elektronických pier sa dieťa zabáva a zároveň sa učí jednotlivé anglické slovíčka a spôsoby skladania viet v tomto jazyku. Je to užitočné školenie v ďalšom vzdelávaní jazykov.

3.

Tradícia v modernom štýle od ChiccoElektronická hracia podložka je moderný pohľad na tradičný chmeľ. Podložka má desať políčok, na ktoré dieťa počas kola skáče. Farebné zvieratká povzbudzujú k hre, vďaka čomu je zábava ešte príjemnejšia. Počas skákania môžu drobci počúvať veselé zvuky a vybrať si jeden z dvoch režimov hry.Úrovne sú prispôsobené veku a zručnostiam dieťaťa. Elektronická hopsačka formuje motoriku a je dobrým tréningom rovnováhy.

4.

Vzdelávacie, arkádové a nápadité elektronické hry od Epeeštáty a mestá sú modernizovanou verziou hry klasické hry štátov a miest. V minulosti sme na hranie potrebovali karty a pero, teraz máme rýchlu a pohodlnú alternatívu v podobe elektronickej verzie hry. Kolo začneme otočením karty a položením na plošinu. V tomto bode bude náhodne vybrané písmeno platné počas ťahu. Víťaz každého kola dostane kartu. Kto ich dokončí najviac, vyhráva. Hra rozvíja logické myslenie a stimuluje obratnosť. Vďaka elektronickej platforme sa deti môžu dozvedieť o ikonickej hre, ktorú hrajú ich rodičia. Do hry sa môže zapojiť 2 až 6 hráčov súčasne.

5.Ryba nie pre vtipy je elektronická rybka, ktorá formuje zručnosť u detí starších ako 4 roky. Hra spočíva v kŕmení rýb kartami, ktoré sú rovnomerne rozdelené medzi všetkých hráčov. Ryba umiestnená na stojane sa otočí a na chvíľu sa zastaví pri hráčovi podľa vlastného výberu. Toto je moment, keď jej vložíme kartu do úst. Pauza je krátka, takže počas kola musíte byť ostražití a múdri, aby ste nestratili rad, keď sa ryba rýchlo otočí k ďalšiemu hráčovi. Ryba robí vtipné poznámky a môže hádzať karty smerom k hráčom. Kolo končí, keď sa jeden z hráčov zbaví všetkých kariet.

6.Hľadač pokladov je ponuka pre tých, ktorí snívajú o skutočných dobrodružstvách. Hra formuje logické myslenie a trpezlivosť. Prebúdza predstavivosť a trénuje vnímavosť. Môžeme hrať kdekoľvek, vonku alebo doma. Na nájdenie pokladu – truhlice s diamantom – potrebujete kľúče, ktoré vám pomôžu nájsť elektronický detektorHľadanie vám budú sťažovať rôzne výzvy a špeciálne úlohy. Hra je určená pre dve a viac osôb. Čím viac hráčov, tým väčšia zábava. Pri hre je dôležitá aj rýchlosť, pretože čas na nájdenie pokladu je presne definovaný a po jeho uplynutí detektor "vybuchne".

7.Veľký skok je elektronická arkádová hra pre chlapcov a dievčatá. Do hry sa môžu zapojiť dvaja až štyria hráči. Kolo je o ťahaní tehál zo steny a zabránení väzňovi skočiť z vrchu steny. Dôležité sú: ostražitosť, prefíkanosť, opatrnosť a šikovnosť. Akýkoľvek nesprávny krok môže viesť k zlyhaniu a úteku väzňa. Problém je v tom, že rad, z ktorého sa musí odstrániť jedna tehla, je označený elektronickým rámom steny.

8.

Hra pre deti, ktoré sú zvedavé-na-svet od TreflThe Malý prieskumník na vidieku hra má 16 dosiek a elektronickú ceruzku. Je venovaný deťom vo veku 4+. Počas hry batoľa cestuje po farme. Objavuje tajomstvá vidieckeho života a tajomstvá dvora. Hra vzdeláva hrou. Dieťa vďaka nej môže napríklad zistiť, kto žije na vidieku, aké nástroje tam možno nájsť a odkiaľ pochádza mlieko.Hra podnecuje zvedavosť a predstavivosť.

9.Pri plánovaní nákupu elektronickej hry pre deti venujte pozornosť jej vekovej kategórii. Niektoré modely hier obsahujú malé časti, ktoré by si mladšie deti mohli vložiť do úst. Určenie vekovej skupiny výrobcom je dôležité pre bezpečnosť detí pri hre.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi