X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
28.02.2023
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
Tehotenstvo a pôrod ponechávajú na tele veľa viditeľných zmien, ktoré sa vracajú počas puerperia a dojčenia. Ženy sa snažia vrátiť k hmotnosti a post... čítať celé
Geometrické vzory pre malého rebela
28.02.2023
Geometrické vzory pre malého rebela
Geometrické vzory sú elegantné. Srší z nich jednoduchosť, no upútajú pozornosť a vyčnievajú z davu. Túto sezónu prišli do detského šatníka. čítať celé
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
28.02.2023
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
Biele džínsy sú klasikou, ktorá by nemala chýbať v šatníku každého batoľaťa. Pre chlapcov je nepochybne základom mnohých štylizácií, no v prípade súp... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Detská pestúnka Xblitz Kinder Lite – recenzia
27.02.2023

Detská pestúnka Xblitz Kinder Lite – recenzia

XBLITZ KINDER Lite Technické údaje:

 • Pracovná frekvencia: 2,4 GHz
 • Rozlíšenie fotoaparátu: 220x176
 • Displej: Tft LCD 2,0 palca
 • Dvojitá komunikácia: Áno
 • Teplotný senzor: Áno
 • Obnoviť: 20 fps
 • Nočný režim: Áno
 • Režim pohotovostného režimu: Áno
 • Budovanie uspokojujúcich: Áno/8 melódie
 • Audio (prijímač a fotoaparát): Vstavaný mikrofón/reproduktor
 • Rozsah fotoaparátu: mimo 260 m, vo vnútri do 50 m
 • Vstavaná batéria v prijímači: Áno, 550 mAh
 • Power fotoaparátu: napájací zdroj


Prvý dojem

Po rozbalení poľa s XBLITZ Kinder Lite = "100"> je rovnaký ako vo väčšej a drahšej XBLITZ Kinder Set. Rozdiel modelu svetelného modelu je skrytý v prijímači, s ktorým sledujeme, čo v súčasnosti naše dieťa robí.V XBLITZ Kinder Lite má prijímač vertikálny tvar. V hornej časti sa nachádza farebná obrazovka a pod sadou tlačidiel používaných na prevádzku všetkých elektronických možností Nanny.


Reproduktor skrytý v elegantnej maskovacej elektrárni je umiestnený na spodku. Celý prijímač má kompaktnú veľkosť, čo určite pomáha pri jeho pohodlnom prenose.


Je obrazovka dostatočne veľká na pohodlne prezeranie obrázka z fotoaparátu? Testujeme.

Akcia v praxi

prijímač XBLITZ KINDER LITE má obrazovku s diagonálom 3,2 palca a rozlíšením 320 x 240 pixelov. Ako sa tento rozdiel premieta do pohodlia použitia? je vybavený obrazovkou 2 -inch, pričom zobrazuje obrázok pri 220x176 pixeloch. Pre porovnanie, väčšia a drahšia Nanny

Musím pripustiť, že pri začatí testu XBLITZ Kinder Lite som sa trochu znepokojoval čitateľnosti obrazovky. Je to určite menšie, a preto menej čitateľné. V praxi sa však ukázalo, že v tomto ohľade to funguje skvele. Ľahko vidíme, čo robí dieťa, a vďaka vstavanému mikrofónu sa tiež dozvieme, či naše dieťa pokojne spí, či už hrá a vydáva hluk. Taký súbor informácií stačí na to, aby sa dívali na batoľa, napriek tomu, že je v inej miestnosti.


vec, ktorá ma trochu narušila pri používaní XBLITZ Kinder Lite Electronic Nanny, bola hladkosť obrázka. Občerstvenie je iba 20 snímok za sekundu, čo sa zdá, že obrázok zobrazený na obrazovke ukazuje trochu. Obrázok sa prenáša aj do fotoaparátu s niektorými, aj keď mierne oneskorenie. Rovnaký účinok sa vyskytuje aj v drahšom modeli XBLITZ Kinder, takže nejde iba o ľahké vydanie.


Pri plánovaní kúpiť elektronickú opatrovateľku sa oplatí poznať skutočný rozsah. Výrobca uvádza, že je až 260 m. To sa však týka prevádzky zariadenia vonku vo voľnom priestore. V izbách je rozsah asi 50 m, v praxi však veľa závisí od materiálov, z ktorých je dom alebo byt postavený. Tehly znižujú rozsah o 10-40%, ale zosilnený betón zníži rozsah až o 40-80%.

s výhodami XBLITZ Kinder Lite vymeníBol by som tiež schopný pracovať v dvoch režimoch: pohotovostné a noc, ktoré fotoaparát automaticky prepína. Vďaka režimu pohotovostného režimu (nazývaného Vox) je výdrž batérie monitora výrazne predĺžená - až do 20 hodín.


Nevýhody? Bohužiaľ, najväčšou nevýhodou sú farby. Obrázok prenášaný z fotoaparátu na monitor vyzerá prirodzene, akoby bol zafarbený červenou farbou. To nemá vplyv na funkčnosť elektronickej opatrovateľky, koniec koncov, je to záležitosť, ktorá ma zaujala počas testov XBLITZ Kinder Lite.

Niečo viac ako Nanny

Malo by sa spomenúť, že XBLITZ Kinder Lite je viac ako elektronická opatrovateľka. Zariadenie umožňuje nielen pohľad na obrázok z fotoaparátu sledovania, ktorý batoľa v súčasnosti robí. Niekoľko ďalších možností spôsobuje, že XBLITZ Kinder Lite v rukách rodičov získava funkčnosť. O akých možnostiach sme presne?


Najprv XBLITZ Kinder Lite, vďaka zabudovaným reproduktorom a mikrofónovým prijímačom zabudovaným do fotoaparátu a prijímača umožňuje dvojitú komunikáciu s dieťaťom. To znamená, že bez vstupu do izby ju môžeme povedať alebo ju spievať. Je to vôbec užitočná funkcia? Už som používal niekoľko modelov tohto typu zariadení a veľmi často som používal všetku dvojstrannú komunikáciu. Zo skúseností môžem povedať, že tento typ možnosti je definitívny plus XBLITZ Kinder Lite.


Ďalšou mimoriadne užitočnou vecou zabudovanou do elektronickej Nanny XBLITZ Kinder Lite sú uspávanky. Zariadenie má 8 rôznych melódií, ktoré môžeme na diaľku začať dieťa pred spánkom alebo nočným spánkom. V mnohých prípadoch je to efektívna pomoc pri spánku dieťaťa, najmä ak bol predtým zvyknutý bzučať alebo hrať hračky.

Nakoniec malá, ale aj užitočná funkcia - ukážka teploty. Malé deti sú obzvlášť citlivé na zmeny teploty a vďaka elektronickej Nanny XBLITZ Kinder Lite môžeme bez vstupu do miestnosti na vzdialenej obrazovke zariadenia vidieť súčasnú okolitú teplotu v miestnosti, kde zostáva batoľa. Jedná sa o cenný signál na otvorenie okna v miestnosti alebo na zvýšenie vykurovania.

súhrnNákup XBLITZ Kinder Lite je spojený s výdavkami približne PLN 250, t. prijímač obrazovky. Vzhľadom na prakticky rovnakú funkčnosť a zoznam funkcií sa zdá, že ide o dobré riešenie pre tých rodičov, ktorí hľadajú dobrú, ale lacnejšiu bezdrôtovú opatrovateľku alebo sa často pohybujú s prijímačom z miesta na miesto. V prípade menšieho prijímača v XBLITZ Kinder Lite je jednoducho pohodlnejšia. Svetelná obrazovka 1,2 -inch v ľahkej verzii nemusí byť taká jasná ako displej 3,2 -inch XBLITZ Kinder, napriek tomu úspešne plní svoju funkciu, a to je najdôležitejšie.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi