Elektronická Nanny XBLITZ Baby Monitor - Test
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
28.02.2023
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
Tehotenstvo a pôrod ponechávajú na tele veľa viditeľných zmien, ktoré sa vracajú počas puerperia a dojčenia. Ženy sa snažia vrátiť k hmotnosti a post... čítať celé
Geometrické vzory pre malého rebela
28.02.2023
Geometrické vzory pre malého rebela
Geometrické vzory sú elegantné. Srší z nich jednoduchosť, no upútajú pozornosť a vyčnievajú z davu. Túto sezónu prišli do detského šatníka. čítať celé
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
28.02.2023
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
Biele džínsy sú klasikou, ktorá by nemala chýbať v šatníku každého batoľaťa. Pre chlapcov je nepochybne základom mnohých štylizácií, no v prípade súp... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Elektronická Nanny XBLITZ Baby Monitor - Test
27.02.2023

Elektronická Nanny XBLITZ Baby Monitor - Test

XBLITZ Baby Monitor DATA

 • Obrazovka: farebný 2,0 palca Tft LCD
 • Frekvenčný rozsah: 2400-2483,5 MHz
 • Rozsah: Až 260 metrov otvorených, až 50 metrov v izbách
 • Nočná ukážka: Áno, možnosť nočného ukážky Night Vision (IR LEDS 8 ks)
 • Rozsah kamery v tme: až 5 metrov
 • Rozlíšenie fotoaparátu: 320 × 240
 • Výkon fotoaparátu: 230 V
 • napájanie
 • Mikrofón: Áno
 • Dve -cestné hlasové komunikácie: Áno
 • Zostavené -v uspávaniach: Áno, prehrávanie postavených -v 8 uspávanoch
 • Režim pohotovostného režimu: Áno (úspory energie)
 • Senzor okolitej teploty: Áno (pracovný rozsah -10 stupňov C až 50 stupňov c)

Prvý dojem a kvalita spracovaniaPo vybalení poľa sa moja pozornosť upútala na malé rozmery zariadenia. Už som testoval ďalšie modely XBLITZ Baby Monitor Má najkompaktnejšiu veľkosť. Má to výhody, ako napríklad ľahký prenos alebo sloboda prostredia na rôznych miestach, ale aj nevýhodu, o ktorej vo zvyšku testu. Elektronické NANS, ale to je


XBLITZ Baby Monitor pozostáva z dvoch častí - bezdrôtovej kamery, ktoré umiestnime, napr. Do detskej postieľky a z prenosného monitora, ktorý môžeme vziať so sebou do inej miestnosti, aby sme dieťa pozorovali na diaľku.


Kvalita detského monitora Electronic Nanny XBLITZ nevzniesla žiadne námietky. Montáž prvkov je veľmi dobrá, plastický plast sa pri dotýkaní jednotlivých častí vkĺzne a tlačidlá po stlačení trávia príjemným kliknutím.

Opis funkcieElektronická opatrovateľka sa používa na ovládanie dieťaťa, ktoré zostáva v inej miestnosti. XBLITZ Baby Monitor má však niekoľko ďalších funkcií, o ktorých by ste mali vedieť pred rozhodnutím kúpiť zariadenie. XBLITZ Baby Monitor má vstavaný teplomer , ktorý vám umožňuje sledovať teplotu v detskej izbe. Je to užitočné nielen v zime, ale aj v horúcich dňoch, keď musíme často venovať miestnosti. Okrem toho má 8 Lullaby , ktoré môžeme spustiť na diaľku, aby sme upokojili alebo spali dieťa.


Funkcia, ktorá stojí za pozornosť v prípade monitora dieťaťa XBLITZ, je nočný režim. Umožňuje fotoaparátu pracovať v tme, keď dieťa spí. To je možné vďaka IR diódam zabudovaným okolo objektívu, ktoré emitujú infračervené svetlo neviditeľné pre ľudské oko. V úplnej tme je rozsah IR diódy až 5 metrov, čo v praxi umožňuje prezeranie celej miestnosti, nielen detskú detskú postieľku.

Posledným, ale nemenej zaujímavou funkciou je pohotovostný režim . V predvolenom nastavení je tento režim vypnutý, ale v ponuke zariadenia ho môžeme aktivovať. Režim pohotovostného režimu spôsobuje, že sa obrazovka zhasne, keď dieťa pokojne spí. Keď dieťa začne plakať, obrazovka monitora sa automaticky zapne. Citlivosť tohto režimu je možné v ponuke upraviť výberom jednej z troch úrovní. Môžeme tiež nastaviť čas, po ktorom bude obrazovka automaticky zhasnutá.

Dojmy z použitia

Veľkou výhodou monitora Electronic Nanny Monitor XBLITZ je to, že okamžite po jeho odstránení z obalu môžeme pokračovať v používaní zariadenia. Nie je potrebné konfigurovať, čo určite uľahčí používanie zariadenia a ušetrí čas.

Kvalita obrazu na monitore je veľmi dobrá - všetko je jasné a ostré. V skutočnosti môže interferovať relatívne malá veľkosť obrazovky (2 palce vo vertikálnej polohe). Je to výsledok použitia mobilného kompaktného krytu zariadenia. Ak potrebujeme veľkú obrazovku, musíme sa rozhodnúť o inom modeli Nanny.


Prenosný monitor zahrnutý do elektronického monitora Nanny XBLITZ Baby bol vybavený 5 ovládacími tlačidlami. Používajú sa preSluha rôznych funkcií, od zapnutia zariadenia, cez začatie hlasovej komunikácie až po výber jedného z ôsmich postavených uspávanov.


Dojčenský monitor XBLITZ sa používa na nastavenie monitora vertikálne skrytého v zadnej časti krytu. Monitor stojí neustále vďaka nemu na rovnom povrchu, ako je stôl alebo stolová časť, ale tu končia výhody tohto riešenia. V skutočnosti považujem tento prvok za najväčšiu štrukturálnu nevýhodu zariadenia. Svoj názor zakladám na dvoch poznatkoch - noha je veľmi tenká a ľahko sa ohýba, čo môže spôsobiť, že sa časom zlomí. Okrem toho podľa môjho názoru neexistuje možnosť upraviť uhol monitora, ktorý po posunutí nohy niekedy stojí príliš vertikálne a neexistuje spôsob, ako ho viac nakloniť.


Našťastie, široká škála nastavenia má fotoaparát zahrnutý do sady XBLITZ Baby Monitor. Môžeme voľne zmeniť umiestnenie fotoaparátu na polohu zhora nadol, čo vám umožňuje zvoliť pravý uhol a rám tak, aby sme presne videli, čo robí dieťa.


Skutočný rozsah monitora do značnej miery závisí od výstavby budovy, v ktorej používame detský monitor XBLITZ. V izbách, ako je byt alebo dom, je rozsah až 50 metrov. Môžem to potvrdiť, pretože v 70 -metrovom byte boli miesta, kde monitor stratil rozsah a pohľad na obrázok z fotoaparátu bol nemožný.

Pokiaľ ide o používanie dojmov, musí sa spomenúť napájací zdroj. Fotoaparát v detskej izbe musí byť pripojený k napájaniu. Vyberte. Prijímač LCD môže byť napájaný dvoma spôsobmi: pomocou napájania do zásuvky 230 V (dĺžka napájacieho kábla je 2,4 m) pomocou zostavenej batérie. Napájanie batérie vám umožňuje pracovať až 8 hodín, môžete si vziať so sebou monitor, napr. Na záhradu alebo terasu a monitorovať sen dieťaťa na mieste, kde nie je prístup k elektrickej zásuvke.

Stojí to za to?Elektronický monitor XBLLITZ je zaujímavý výrobok, ktorý pracuje tak, ako by mal, s niekoľkými ďalšími funkciami, ako je napríklad hlasová komunikácia , teplomer alebo vstavané uspokojovanie. Nevýhody tohto zariadenia by som považoval za príliš pevnú nohu monitora, ako aj malú veľkosť displeja pre ukážku obrázka, ktorá má však aj druhú stranu mince, pretože umožnila vybudovať malý a Mobilná opatrovateľka.

Electronic Nanny XBLITZ Baby Monitor

Výhody:
 • Kompaktné veľkosti
 • Nočný režim
 • Zostavené -in uspávanky
 • hlasová komunikácia
 • napájanie monitora zo zabudovanej batérie
 • Dlhý napájací kábel pre monitor


Nevýhody:
 • Nie veľmi pevné nohy na výstavbu monitora
 • Neschopnosť upraviť uhol monitora
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi