Magnetická skladačka "Ľudské telo" Janod - recenzia
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
28.02.2023
Urogynekologická fyzioterapia, t. J. Vrátenie do formy po tehotenstve a pôrode
Tehotenstvo a pôrod ponechávajú na tele veľa viditeľných zmien, ktoré sa vracajú počas puerperia a dojčenia. Ženy sa snažia vrátiť k hmotnosti a post... čítať celé
Geometrické vzory pre malého rebela
28.02.2023
Geometrické vzory pre malého rebela
Geometrické vzory sú elegantné. Srší z nich jednoduchosť, no upútajú pozornosť a vyčnievajú z davu. Túto sezónu prišli do detského šatníka. čítať celé
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
28.02.2023
Biele džínsy, perfektný doplnok k letným súpravám - osvedčené štýly pre dievčatá
Biele džínsy sú klasikou, ktorá by nemala chýbať v šatníku každého batoľaťa. Pre chlapcov je nepochybne základom mnohých štylizácií, no v prípade súp... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Magnetická skladačka "Ľudské telo" Janod - recenzia
27.02.2023

Magnetická skladačka "Ľudské telo" Janod - recenziaObjavenie ľudského tela je jednou z fascinujúcich tém hry a rozhovorov iniciovaných deťmi. Je okamih, keď sa dieťa čoraz viac zaujíma o jeho telo a jeho štruktúru. Neexistujú žiadne otázky, že rodičia by neboli schopní odpovedať na 6-ročného, ale v tomto veku deti vyvolávajú ťažké problémy. V tejto situácii budú rodičia užitoční pre didaktickú pomoc pre malú a veľkú. Vďaka tomu predstavia deti predmetu ľudského tela, jeho vývoj a štruktúru. Magnetická hádanka "Ľudské telo je určené pre predškolákov aj pre staršie deti, bude tiež zaujímať dospelých. Francúzska spoločnosť Janod, ktorá navrhuje vynikajúce hračky. Jej výrobky sa vyznačujú inováciami, zaujímavým dizajnom, najvyššou kvalitou a usilovnosťou.

Pri hraní s tým rodičia priblížia dieťa k budovaniu ľudského tela. Uľahčuje odovzdávanie správy prístupným spôsobom a vytvára silnejšie väzby medzi dieťaťom a rodičmi. Vysvetľuje, ako je ľudské telo postavené mimo a zvnútra.

Pri hraní s kartami a magnetmi privedieme dieťa k budovaniu ľudského tela

ŠpecifikáciaMagnetická hádanka "ľudské telo" obsahuje:
 • magnetická doska,
 • 18 pomocných kariet so značenými časťami tela s popisom v rôznych jazykoch,
 • 76 prvkov magnetického tela,
 • drevený indikátor,
 • leták s poľskou jazykovou verziou kariet.Technické údaje:
 • Rozmery dosky: 26 cm x 0,5 cm x 41,5 cm
 • Vek: od 7 rokov
 • Balenie: kartón

Popis produktuMagnetické puzzle "Ľudské telo" je zabalený do farebnej kartónovej škatule. Skladá sa z magnetickej dosky, 18 pomocných kariet s výraznými časťami tela opísaných až v 12 jazykoch (vrátane poľštiny, angličtiny, nemeckého, talianskeho a španielskeho) a 76 prvkov magnetického tela. V súprave je zahrnutý drevený indikátor. Puzzle má nepochybne vzdelávacie hodnoty. Všetky magnetické prvky musia byť usporiadané na palube, aby vizualizovali ľudskú kostru, vnútorné orgány a ľudské svaly. Počas bezplatnej zábavy rodičia naučia dieťa vybudovať ľudské telo. Je pravda, že znalosti o štruktúre ľudského tela prešli veľmi zaujímavým spôsobom. Dieťa sa učí mená častí tela, vnútorných orgánov, kostí a svalov.

Dojmy zábavyMagnetickou skladačkou "Human Body" od Janoda dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Toto je kreatívna a veľmi zaujímavá hračka pre mladšie deti. Určite povzbudí dieťa, aby študovalo súvisiace s ľudským telom v pohodlí domu. Umožní rodičom sprostredkovať vedomosti o ľudskom tele jednoduchým a príjemným spôsobom. Určite mu uľahčí učiť sa tajomstvá ľudského tela. V mojej rodine je táto magnetická hádanka ideálnym modelom na učenie sa kostrového systému, svalov a vnútorných orgánov. Aj keď ilustrácie vnútorných orgánov sa mi pravdepodobne páčilo môj predškolák.


Tento produkt bude určite užitočný na vedenie prvých domácich hodín anatómie, ako aj na učenie sa cudzích jazykov. Na doske sú obrysy ľudského tela, na ktoré je potrebné pripevniť magnety.

Magnety je možné vrstviť, aby vaše dieťa rýchlejšie pochopilo zložitosť ľudského tela. Na magnetická tabuľa môžu byť usporiadané v ľubovoľnom poradí, podľa toho, či sa chceme dozvedieť o kostrovom systéme, svaloch alebo vnútorných orgánoch. Puzzle zobrazuje siluetu muža s popismi v angličtine. Anglické časti tela. Tieto vzdelávacie hádanky budú určite skvelé ako prvá rekvizita pri učení anatómie. Jedno je isté, že pri hre sa dieťa naučí jednotlivé časti tela, názvy vnútorných orgánov, kostí a svalov.


Spoznáte stavbu ľudského tela jednoduchým a bezstresovým spôsobom. Snáď po prvýkrát bude mať možnosť vidieť, ako vyzerá kostrový systém, teda ľudská kostra, ako aj spoznať vnútorné orgány a svaly. Magnetické puzzle vyvinuté Janodom sa ukázalo ako skvelá hračka do školy. Súprava určite poslúži dieťaťu dlho a poskytne veľa vedomostí a zábavy.

Hádanka má šnúrku, ktorá vám umožňuje zavesiť ho na stenu. Pomocou dreveného ukazovátka môžete ukazovať na zaujímavé časti tela. Tabuľa a magnety sú vyrobené z tvrdého kartónu, preto sú odolné voči poškodeniu. Hra je ideálna na hranie s rovesníkmi alebo rodičmi.

šnúrka na zavesenie na stenu

Odporúčam aj ďalšie vzdelávacie stavebnice, ktoré vás podporia pri učení štruktúra ľudského tela a zároveň sa stanú skvelou hračkou pre deti aj dospelých. Sada "ľudské telo" je perfektným darčekom pre odhodlaného predškoláka. Jeho cena je, žiaľ, dosť vysoká.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi